Říjen 2010

pozastavuji

25. října 2010 v 19:57 | mary-kate33 |  moje kecíky
Ahojky Sbnka moc se omlouvám, že nepřidávám žádné články,ale nemám vůbec čas:(((

Vlastě pondělí,úterý, středa, čtvrteka bohužel to neni tak lehký jak se zdálo, každý den jezdím ze školy až kolem4  a jsem uplně utahaná.
Jinak jakpak se máte vy? Co škola? Doufám, že to máte méně náročné:))

Anička kdy a kde se stratila

21. října 2010 v 14:49 | mary-kate33 |  moje kecíky

Anna Janatková
Anna Janatková

20.10. 12:13
Ve středu je to přesně týden, co se ztratila devítiletá Anička Janatková. My vám přínášíme souhrn toho, co se o hledané dívence ví.
1. KDY se ztratila?

Dívka je pohřešována od 13. října odpoledne.2. KDE JI viděli naposledy?

Ze školy šla obvyklou trasou společně se spolužačkami. V ulici Pod Písečnou se ale rozdělily, a poté už dívku nikdo neviděl. V Troji se našel pouze její batoh a láhev s pitím.

3. Jak Anička vypadá?


Dívka měří asi 120 centimetrů a má blond vlasy. Na sobě měla tmavě šedou zimní bundu, mohla být ale oblečena jen v červeném svetru s tříčtvrtečním rukávem. Pod ním měla žluté triko s krátkým rukávem. Na sobě také zřejmě měla fialovočernou šálu, dále tmavě modré džíny s červenobílým páskem a fialovou čepici s kšiltem. Měla černé boty.

4. Proč zmizela Anička?

To je klíčová otázka, kterou zatím nikdo nezodpověděl. Dítě se mohlo stát terčem útoku pedofila. Nedá se ani vyloučit vydírání. Někdo se mohl prostřednictvím dívky mstít bohatému podnikateli. Anička také mohla spadnout do nedaleké Vltavy.

5. KDO ji pomáhá nalézt?

Celou oblast opakovaně prohledaly desítky policistů, přizváni byli i slovenští kynologové se speciálně vycvičenými psy a policisté na koních. Děvčátko hledal i vrtulník s termovizí. Všechny snahy byly ale doposud marné.

6. Jak na zmizení dcery reagují rodiče?


Anička pochází z dobré rodiny, její tatínek je podnikatel. Rodiče nezvěstného děvčete se o víkendu odhodlali k zoufalému kroku - otec Anny v televizi Nova nabídl případným únoscům 3,5 milionu korun. Na výzvu ale nikdo nezareagoval.

Klara adámková

21. října 2010 v 14:42 | mary-kate olsen |  moje kecíky
Ahoj tak jsem se vrátila a bude vám semka psát každý den tak článek na uvítanou je o mé kamarádce,která se jmenuje Klára Adámková Klára mám blog:Klar34.blog.cz Tak abych vám něco o ní řekla: Je to moje kamarádka už od první třídy .Je to bruneta.Každý den spolu a se zdenkou chodíme ven tetkom nacvičujeme na mikulášskou besídku. Zdenka je Karkulka Klárka je baička a já jsem maminka.Moc nám to nesedí nemá být maminka vetší než karkulka?Klárka chtěla být maminka,museli jsme si střidnout kdo prodrál byl babička-klarka kdo vyhrál byla maminka-já tak to je snad o klárvce vše.Jéééééééé ještě jsem zapomněla klárkaje dítě u polednice také na mikulášské besídce to dítě,které má v uších MP3 to si užijeme:-D MARY-KATE33